logo
  • 26 اسفند, 1396

تجلیل از بازنشستگان شرکت کالسیمین

مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت کالسیمین با حضور میهمانان و مقامات بلند پایه در هتل بزرگ زنجان برگزار شد.

عصر روز چهارشنبه مورخ 23/12/96 با حضور بازنشستگان شرکت کالسیمین به همراه خانواده های محترمشان مراسم باشکوهی جهت تجلیل از بزرگوارانی که درسال 96 به افتخار بازنشستگی نائل آمدند، برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور جناب آقای دکتر سردار جلالی، مدیر کل محترم امور ایثارگران شهرداری تهران، جناب آقای سردار ذوالقدر، جناب آقای مهندس نوری، فرماندار محترم ماهنشان، جناب آقای علیاری، مدیر کل محترم سازمان تامین اجتماعی استان زنجان و جمعی از خانواده های محترم پرسنل بازنشسته برگزار گردید. مدیر عامل محترم شرکت کالسیمین جناب آقای دکتر رحیمی ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان گرامی، رسیدن به دوران بازنشستگی را افتخار بزرگی دانست و از همراهی صمیمانه این عزیزان در طول 30 سال خدمت صادقانه در مجموعه کالسیمین قدردانی و برای همه عزیزان بازنشسته آرزوی ایامی همراه با شادی و سلامتی در کنار خانواده های محترمشان نمود.

دکتر رحیمی در ادامه با ارائه آمار بسیار روبه افزایش از میزان تولید شمش روی و ورق روی در شرکت از زحمات همه دست اندرکاران تولید قدردانی نمودند.

در ادامه مراسم با بخش های مختلف طنز، هنری و فراهنگی ادامه یافت و در انتهای مراسم ضمن تجلیل به بازنشستگان محترم، لوح تقدیر و یادبود شرکت کالسیمین اهداء گردید.