logo
  • 20 مهر, 1396

بازدید دکتر الهی شکیب و دکتر سعد محمدی و هیأت همراه از مجتمع کالسیمین دندی

جناب آقای دکتر الهی شکیب مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری مهر اقتصاد ایرانیان و ریاست محترم هیأت مدیره هلدینگ توسعه معادن روی ایران به همراه جناب آقای دکتر سعد محمدی مدیر عامل محترم هلدینگ توسعه معادن روی ایران روز سه شنبه مورخ 96/7/18 از مجتمع سرب و روی انگوران شرکت کالسیمین در شهر دندی بازدید نمودند.

در این بازدید که در فضایی صمیمی با حضور پرسنل محترم شرکت کالسیمین انجام شد ، کارخانه های تغلیظ ، فلوتاسیون و کیک شویی از جمله محل هایی بود که مورد بازدید  قرار گرفت.

سپس در جلسه ای مشترک که با حضور مدیران و سرپرستان کارخانجات تشکیل شد،  جناب آقای مهندس انجدانی ضمن عرض خیر مقدم برای حضور میهمانان گرامی به ارائه گزارشاتی مفصل در خصوص میزان تولید و فروش شرکت در 6 ماهه نخست سال 96 و نیز اقدامات انجام پذیرفته در جهت افزایش راندمان، چگونگی انجام پروژه عظیم کیک شویی (BZS)  که در نوع خود کم نظیر می باشد ، پرداخت.

در ادامه جناب آقای دکتر سعد محمدی ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در خصوص تحقق برنامه های تدوین شده ، بر ادامه روند سرعت پذیرفتن طرح های توسعه ای مصوب تاکید نمودند و افزایش هر چه بیشتر تولید را در شرایط فعلی در دستور کار دانستند.

سپس جناب آقای دکتر الهی شکیب ، با  اظهار خرسندی از حضور در جمع صمیمی مدیران و سرپرستان مجتمع دندی ، رشد چشمگیر و تحقق مناسب برنامه ها را مرهون تلاش همه اعضائ دست اندر کار شرکت کالسیمین، از مدیریت عامل تا پرسنل محترم و زحمتکش کالسیمین دانستند و انجام پروژه عظیم کیک شویی را نقطه عطفی در اجرای طرح های توسعه ای شرکت کالسیمین برشمردند.

 و در پایان به حاضرین در جلسه توصیه نمودند که با عنایت به آراستگی ذهنی ، لازم است که فکر خود را از مسائل حاشیه ای که موجب جلوگیری از پرداختن به مسئولیت های اصلی می گردد ، فارغ ساخته و تلاش خود را روی وظائف محوله  و کلیدی متمرکز نمایند.