logo
  • 26 مرداد, 1396

(( شمش زاماک به سبد محصولات کالسیمین اضافه شد ))

بنام خداوند مهربان و توانا

ا ی نسخه نامه الهی که تویی                   ای آینه جمال شاهی که تویی

    بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست         از خود بطلب هرآنچه خواهی که تویی

خداوند دانا و توانا را شاکریم که بار دیگر در پرتو الطالف بیکرانش زمینه خدمت رسانی و تحقق ایده های مبتکرانه برای گروه بزرگ کالسیمین فراهم نمود.

به لطف خداوند متعال و در سایه تلاش و اراده شرکت کالسیمین ، تولید شمش زاماک به سبد محصولات شرکت اضافه گردید و تولید حداکثری آن مجددا در دستور کار شرکت کاتالیست پارسیان به نمایندگی از شرکت کالسیمین قرار گرفت.

در روز سه شنبه مورخ 96/5/24 مراسم افتتاحیه خط تولید شمش زاماک با حضور جناب آقای مهندس انجدانی مدیرعامل محترم شرکت کالسیمین در جنب شرکت کاتالیست پارسیان انجام شد که در این مراسم  جناب آقای مهندس انجدانی ضمن تبریک به همه پرسنل زحمتکش و تلاشگر دست اندر کار، از جناب آقای مهندس الیاسی مدیرعامل محترم شرکت کاتالیست پارسیان بخاطر راهبرد صحیح و اصولی مجموعه قدردانی نمودند.

مهندس انجدانی در خلال بازدید از خط تولید و افتتاحیه این مراسم ، تحقق شعار سال مقام معظم رهبری را در اقداماتی اینگونه بر شمرده و افزودند : با راه اندازی و از سر گیری تولید شمش زاماک و افزودن آن به سبد محصولات انشالله  توانی بیشتر در جهت اعتلای مجموعه بزرگ کالسیمین با هدف ایجاد ارزش افزوده، اشتغال و تحقق امر توسعه خواهیم یافت.

مدیرعامل در پایان به نقش موثر و تعیین کننده جناب آقای دکتر سعد محمدی مدیر عامل محترم هلدینگ توسعه معادن روی ایران در رابطه با تاکید در راه اندازی تولید زاماک اشاره نمودند و از مسئولین ارشد شرکت های احیای صنعت روی، سرب و روی البرز، پدیده صنعت روی زنگان به خاطر همراهی، همدلی ، همکاری و مشارکت در امر راه اندازی کارخانه تولید قدردانی و تشکر نمودند.

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت کالسیمین