تجلیل از شرکت کالسیمین در نخستین کنفرانس ملی ساخت ایران | شرکت کالسیمین
logo
  • 19 تیر, 1396

تجلیل از شرکت کالسیمین در نخستین کنفرانس ملی ساخت ایران

هجدهم تیر ماه 1396 مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران میزبان صدها شرکت صنعتی و تولیدی بود که با حضور اعضای برجسته دانشگاهی و تجاری جهت همفکری و دستیابی به افقی روشن در خصوص بهبود امر تولید در ایران گرد هم آمده بودند.

در این کنفرانس که با حضور جناب آقای پور محمدی وزیر محترم دادگستری ، جناب آقای غلامحسین شافعی ریاست محترم اتاق بازرگانی ایران ، سرکار خانم دکتر امین زاده دستیار محترم رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی ، و دیگر بزرگان عرصه صنعت و تجارت برگزار گردید ضمن برگزاری دو پنل تخصصی در خصوص حمایت از تولیدات داخلی ، از موفق ترین تولید کنندگان عرصه های صنعتی و معدنی نیز تقدیر بعمل آمد که در این راستا نام پر افتخار شرکت کالسیمین بار دیگر به عنوان یکی از موفق ترین شرکت های معدنی و صنعتی طنین انداز سالن همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گردید.
جناب آقای مهندس انجدانی مدیر عامل محترم شرکت کالسیمین به نمایندگی از همه سهامداران و پرسنل محترم شرکت کالسیمین لوح افتخار را از دست جناب آقای مهندس شافعی و سر کار خانم دکتر امین زاده دریافت نمودند .
امید است با اتکال بر الطاف بی بدیل خداوند متعال و پیگیری همه جانبه فرمان مقام معظم رهبری در سال جدید( اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال ) کالسیمین کماکان بر قله های افتخار تولید و صنعت کشور بدرخشد .

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت کالسیمین